Head-Up Displej do auta s projekcí na čelní sklo

  •  
0%
Obj. kód: 7185 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem - Ihned expedujeme
Vaše cena:
1 390,00
Objednat:
ks  

Head-Up Displej do auta - 2,8 palcový displej, OBD-II kompatibilní, Plug + Play. Head Up Displej je skvělý způsob, jak udržet vaše oči na silnici a znát svou rychlost. Toto zařízení má displej 2,8 palce, stejně jako OBD-II kompatibilní a velmi snadno se používá. Žijeme v nádherné technologické době, kde se snažíme zdokonalit naši situaci systém HUD je skok vpřed pro bezpečnou jízdu.
Jednoduše připojte HUD ke OBD-II portu průvodním kabelem (je součástí balení), umístěte ho nahoru na palubní desce displejem nahoru. Až budete mít HUD směrem nahoru, umístěte reflexní fólii (také součástí balení) na čelní sklo přímo naproti 2,4 palcovému displeji. Když ho zapnete, měl by promítat údaje na čelní sklo, a Vy si tak udržíte pohled na silnici a zároveň budete informováni.

HUD je určen k zobrazení důležitých informací, jako je rychlost vašeho vozu a rychlost otáček motoru, ale to není všechno. Když teplota dosáhne 100 stupňů Celsia, alarm spustí ihned automaticky varovnou kontrolku zapnutí.

To HUD bude připomínat řidiči vyšší rychlost ke snížení spotřeby paliva, a přizpůsobit otáčky motoru a rychlost vozidla, aby se získal optimální poměr. HUD také zobrazuje spotřebu paliva na 100 km, když je vozidlo v pohybu, kromě informací, že je napětí baterie menší než nebo nedosáhne 12V.
Displej: 2,8 "LED Digital
Teplota prostředí: -40 až 80 stupňů Celsia (při atmosférickém tlaku 86-106KPa)
Alarm zvuk: Přes 30 dB
Pracovní napětí: 9V-16V (12V DC / 70mA)
Zobrazované informace: Rychlost vozidla, rychlost otáček, teplota vody, připomínka přeřazení, připomínka přetížení, v reálném čase 100 km / okamžitá spotřeba paliva, napětí baterie, bzučák
Micro USB port

Rozměry výrobku: 97x40x15mm (DxŠxV)
Hmotnost výrobku: 31g

Obsah balení:

HUD - Head up displej
Reflexní fólie
OBDII propojovací kabel
Protiskluzová podložka
Manuál

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací