Solární autonabíječka, panel 12V

Solární autonabíječka, panel 12V -15%
  •  
75%
Obj. kód: 1575 EAN: 84367020178 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 73 ks
Vaše cena:
550,00

Běžná cena: 650,00 Kč
Ušetříte: 100,00 Kč (15 %)

Objednat:
ks  

Solární dobíječka slouží ke snadnému dobíjení akumulátoru vozidla, karavanu, lodě apod.

Solární články přeměňují světelnou energii na elektrickou. Možné použít také při zamračené obloze - velikost dobíjecího proudu je závislá na intenzitě světelného zdroje.

Dobíječka nevyžaduje žádnou speciální údržbu, je odolná vůči UV záření, korozi a otřesům. Povrch solárních článků udržujte vždy čistý. Zabraňte poškození solárního článku např. prudkých nárazem či pokládáním jakýchkoli předmětů na článek, poškození propojovacích kabelů a styku zařízení s vodou, vlhkostí a jinými tekutinami. Spojte konektory na napájecím kabelu. Napájecí konektor zapojte do standardní zásuvky zapalovače 12V DC ve vozidle (pouze pro vozidla s palubní sítí 12V DC a záporným pólem na kostře vozidla) a skleněnou tabuli natočte směrem ke slunci či jinému intenzivnímu zdroji světla.

Dobíječka je určena k průběžnému dobíjení a oživení akumulátoru - nejedná se o plnohodnotné nabíjení naprosto vybitých akumulátorů. Ideální pomocník pro použití např. při kempování, dlouhých zastávkách vozidla se spuštěnými elektrickými spotřebiči atd., kde je pomocí dobíječky zajištěno celodenní průběžné dobíjení akumulátoru vozidla či karavanu. LED dioda na konektoru indikuje blikáním schopnost nabíjení.

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací