Venkovní solární led světlo k zapíchnutí do země 1ks, zelené

Venkovní solární led světlo k zapíchnutí do země 1ks, zelené -35%
  •  
0%
Obj. kód: 9266 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 20 ks
Vaše cena:
189,00

Běžná cena: 290,00 Kč
Ušetříte: 101,00 Kč (35 %)

Objednat:
ks  

Zapichovací LED solární světýlko je určeno k zapíchnutí do povrchu, je zcela nenápadné, ale velmi účinné díky výkonnému solárnímu panelu z polykrystalického silikonu. Ten s výkonem 2V/800 mA dobíjí vestavěnou dobíjecí baterii, která má kapacitu 800 mAH (1,2 V). Takový výkon bohatě vystačí na svícení po dobu více než 36 hodin během šera nebo noci. Světýlko se automaticky rozsvítí při západu slunce.

Solární energie je budoucnost

Solární energie je efektivní a šetrná. Světla nepotřebují jiný zdroj elektrické energie než tu, kterou získají během dne ze slunečního svitu. Účinnost je plných 14% a baterie se dostatečně nabije i při zhoršeném počasí. Těleso je voděodolné (IP65), není třeba světla vytahovat z povrchu ani při mírném dešti nebo sněhu.

Praktické řešení pro temná zákoutí

Tělesa jsou vybavena 8 LED diodami s výkonem 1,6 W v barvě bílá/teplá bílá, což umožňuje dostatečně osvětlit prostory bez pouličního nebo jiného osvětlení. V sadě se nachází celkem 1ks světla k zapíchnutí do země. Ideální je osvětlení použít pro příjezdovou cestu nebo chodníček mezi brankou a domem, do zahradního domku, na schody, atp. Světla jsou určená pro venkovní použití, pro maximální efektivitu je umístěte do volného prostoru s přístupem slunečního záření.

 

Barva LED Zelená

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací