NeoComb stříbrné, magnetické tyče 4 mm

NeoComb  stříbrné, magnetické tyče 4 mm -29%
  •  
100%
Neocube je 36 neodymových, silně magnetických tyček
Neocube je úžasný protistresový a relaxační prostředek
Obj. kód: 8491 EAN: 8592917048517 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
350,00

Běžná cena: 490,00 Kč
Ušetříte: 140,00 Kč (29 %)

Objednat:
ks  

Většina z Vás již určitě zná neodymové kuličky NEOCUBE. Nyní však přicházíme s úplnou novinkou NEOcomB! Jedná se o magnetické tyčinky, doplněné o 27 kuliček, které jsou nemagnetické, čímž docílíme úplně nových tvarů a možností při stavění. NEOcomB slouží jako vynikající hračka pro celou rodinu. Stavebnice je složena z 36 magnetických tyčinek a 27 nemagnetických kuliček.

Fascinující hračka a zábava pro celou rodinu. Rozvíjí fantazii, prostorovou představivost a jemnou motoriku rukou. Pomocí kuliček a tyčinek lze sestavit biliony modelů od těch nejjednodušších až po extrémně složité modely, které Vám zaberou spoustu času, záleží pouze na Vaší fantazii a zručnosti, co všechno jste schopni vytvořit.  Z kuliček a tyčinek vznikají nádherné prostorové obrazce, které se jen tak nevidí obrázky mluví za vše!!

NEOcomB rozvíjí fantazii, prostorovou představivost a jemnou motoriku rukou. Neodymové magnety jsou tvořeny směsí neodymu, železa a boru. Kuličky i válečky jsou zároveň potaženy tenkou vrstvou niklu, která je chrání proti korozi i opotřebení a dodává jim stříbrný lesk. Neodymové magnety jsou natolik silné, že jsou schopny unést tisícinásobek vlastní hmotnosti. Pro větší a krásné modely doporučujeme zakoupit dvě sady NEOcomB, z tohoto množství tyčinek a kuliček lze sestavit již opravdu krásné prostorové modely.

NEOcomB lze také kombinovat s naší další novinkou NEOBLOCKS (magnetické krychličky), čímž opět vznikají úplně nové možnosti hraní s magnetickými stavebnicemi! Možnosti stavění jsou doslova neomezené, miliardy kombinací!!

Popis produktu
Krásné dárkové balení v kovové plechovce s českým potiskem!!
36 tyčinek a 27 kuliček v balení
Biliony kombinací
Hračka a zábava pro celou rodinu
Originální dárek pro všechny
Antistresový prostředek
Rehabilitační pomůcka
Fyzikální pomůcka
Rozvíjí představivost
Rozvíjí motoriku
Rozvíjí kreativitu
Rozvíjí fantazii
Technické parametry
Počet tyčinek: 36
Délka tyčinky: 24 mm
Průměr jedné tyčinky: 4 mm
Počet kuliček: 27
Průměr kuličky: 8 mm
Materiál tyčinek: NdFeB — speciální  magnetická slitina
Materiál kuliček: Ocel
Barva : Leskle stříbrná
Materiál krabičky: Ocel

Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části!

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací