Obranný sprej, casr NATO pepřový

  •  
90%
Obj. kód: 2447 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
140,00
Objednat:
 

 

Tento pepřový sprej je vynikající prostředek pro sebeobranu. Pepřový sprej NATO vystříkne tenký paprsek pepřové tekutiny na vzdálenost 3–5 metrů. Jeho použití znamená technické KO i pro ty nejagresivnější útočníky.

Účinný proti osobám podnapilým a se sníženým prahem bolesti (zdrogovaným apod.). Působí i proti agresivním zvířatům. Okamžitý účinek.

Látka dočasně způsobuje: oslepnutí, slzení, dušnost, dráždivý kašel, silné pálení …

Vzhledem k obsahu vysoce účinné látky je sprej velmi vhodný také na ochranu proti psům, divokým zvířatům. Pokud se pohybujete v divoké přírodě, tak plné vystříknutí celého obsahu spreje z bezprostřední blízkosti může být často schopno odradit od útoku na vás i velké dravce.
 Speciálně tvarovaný klobouček z tvrzeného plastu, který chrání samotnou trysku, je tvarově navržen tak, aby maximálně chránil trysku a spouštěcí ústrojí, podstatně omezoval možnost nechtěného vystříknutí spreje při nošení v kabelce, kapse, atd. a tvar také umožňuje správné uchopení a bezpečné zjištění směru výstřiku jen po hmatu - což umožňuje bezpečné použití spreje i v noci, za snížené viditelnosti, nebo preventivní pohotovostní uchopení již v kapse/kabelce.
Praktické malé kompaktní rozměry a nízká váha umožňují nepřetržité pohodlné nošení, aniž by sprej zabíral příliš místa, zavazel, nebo nějak příliš vyčníval pod oděvem. Jeho nositel je tak neustále připraven kdykoliv řešit neočekávané krizové situace při zákeřném napadení své osoby nebo svých blízkých, které by jinak mohly skončit tragicky.
Tento prostředek sebeobrany není považován za zbraň ve smyslu trestního zákona. K nošení není prozatím potřebné vlastnit povolení ani zbrojní pas.

 

obsah 60 ml

 

Prodejné pouze osobám starším 18-ti let! Zákazník svou případnou objednávkou závazně stvrzuje, že již dosáhnul věku plnoletosti a je způsobilý k právním úkonům. V opačném případě se vystavuje riziku vážných právních následků.

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací