Obranný sprej, kasr NATO Super Paralysant

Obranný sprej, kasr NATO Super Paralysant -29%
  •  
80%
Malý kompaktní sprej s náplní vysoce účinné dráždivé látky CS (ortho-chlorbenzyliden)
Obj. kód: 10220 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 7 ks
Vaše cena:
99,00

Běžná cena: 140,00 Kč
Ušetříte: 41,00 Kč (29 %)

Objednat:
 

Malý kompaktní sprej s náplní vysoce účinné dráždivé látky CS (ortho-chlorbenzylidenmalonitril - 80 mg) se slzotvorným a paralyzujícím účinkem, která útočníka po zásahu zneschopní až na několik minut. Extrémně dráždí oči, sliznice, kůži a dýchací cesty. Vyvolává okamžité pálení a slzení očí s nepřekonatelným nucením na křečovité sevření víček (čím vlastně dojde k dočasnému oslepení útočníka). rychle nastupuje pocit silného pálení obličeje a dýchacích cest, což omezuje možnost plného dýchání. Dočasně oslepený útočník, navíc s dýchacími problémy, je svým stavem donucen zanechat agrese a také vás nemůže dále pronásledovat.
Vzhledem k obsahu vysoce účinné látky je sprej velmi vhodný také na ochranu proti psům, divokým zvířatům. Pokud se pohybujete v divoké přírodě, tak plné vystříknutí celého obsahu spreje z bezprostřední blízkosti může být často schopno odradit od útoku na vás i velké dravce.
Účinný dostřik látky se pohybuje v rozmezí 1,5 - 3m, podle typu trysky. Rozměry spreje pouze: výška 8,5cm, průměr 3,5cm. Speciálně tvarovaný klobouček z tvrzeného plastu, který chrání samotnou trysku, je tvarově navržen tak, aby maximálně chránil trysku a spouštěcí ústrojí, podstatně omezoval možnost nechtěného vystříknutí spreje při nošení v kabelce, kapse, atd. a tvar také umožňuje správné uchopení a bezpečné zjištění směru výstřiku jen po hmatu - což umožňuje bezpečné použití spreje i v noci, za snížené viditelnosti, nebo preventivní pohotovostní uchopení již v kapse/kabelce.
Praktické malé kompaktní rozměry a nízká váha umožňují nepřetržité pohodlné nošení, aniž by sprej zabíral příliš místa, zavazel, nebo nějak příliš vyčníval pod oděvem. Jeho nositel je tak neustále připraven kdykoliv řešit neočekávané krizové situace při zákeřném napadení své osoby nebo svých blízkých, které by jinak mohly skončit tragicky.
Tento prostředek sebeobrany není považován za zbraň ve smyslu trestního zákona. K nošení není prozatím potřebné vlastnit povolení ani zbrojní pas.

Prodejné pouze osobám starším 18-ti let! Zákazník svou případnou objednávkou závazně stvrzuje, že již dosáhnul věku plnoletosti a je způsobilý k právním úkonům. V opačném případě se vystavuje riziku vážných právních následků.

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací