Autodráha Construction Urban 198 dílů

Autodráha Construction Urban 198 dílů -55%
  •  
100%
Obj. kód: 8879 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
250,00

Běžná cena: 550,00 Kč
Ušetříte: 300,00 Kč (55 %)

Objednat:
ks  

Autodráha se dvěma autíčky a mostem model HP6602, 198 kusů

Construction Urban

Umožněte dítěti vyjádřit svou kreativitu s Construction Urban: úžasnou závodní dráhou, která se dá ohýbat a otáčet. Tato jedinečná závodní dráha je vyrobena z flexibilních dílů, které se dají jednoduše pospojovat do jakékoliv barevné kombinace a umožňují měnit design dráhy do jakéhokoliv tvaru nebo vzoru. Po postavení závodní dráhy je čas na závody. V sadě Construction Urban se nachází 2 x autíčka poháněné baterií, které bude uhánět po závodní dráze jako skutečný šampion. Sada Construction Urban vám nabízí hodiny zábavy, různé kombinace barev a tvarů dráhy. Možnosti jsou nekonečné. Díly se navzájem spojují, za pár vteřin postavíte závodní dráhu podle vlastních představ. Závodní dráha se dá ohýbat, kroutit a otáčet v každém směru. Ohnete dráhu do kruhu a sledujte, jak hasičské autíčka závodí uvnitř.

Rozměry autíčka : délka 8,5 cm x výška 5 cm x šířka 5 cm.

Materiál autodráhy i autíčka je plast.

Napájení obou autíček na 1x AA baterie (není součástí balení). Zapínání autíčka s pomocí tlačítka ON/OFF.

Není vhodné pro děti do 3 let.

Obsah balení : 2 x závodní autíčka, 5 x díly mostu, 6 x postavičky, 4 x palmy a 180 dílů autodráhy. Vše baleno v krabici.

!!! AUTODRÁHA Construction Urban JE KOMPATIBILNÍ TAKÉ S DRÁHOU MAGIC TRACKS !!!

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací