Naučný projektor na malování kreslení + sada fixů

  •  
0%
Obj. kód: 7597 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem - Ihned expedujeme
Vaše cena:
299,00
Objednat:
ks  

Naučný projektor na malování kreslení + sada fixů

Skvělá hračka pro kluky i holky, co rádi kreslí. Projektor se velmi jednoduše používá, zapne ho a vypne i menší dítě zcela bez pomoci dospělých, hračka nevyžaduje ke spuštění schopnost číst, takže se hodí i pro děti předškolního věku. Projektor promítá na list papíru vybraný obrázek s anglickým nápisem, takže se dětí učí hned dvakrát – malovat i anglicky! Tento projektorek můžete také využít k promítání obrázků na stěnu. Projektor pomáhá rozvíjet výtvarné schopnosti a fantazii dítěte.
Možnost regulace polohy, velikosti a úhlu pohledu zobrazeného obrázku – funkce ostření promítaného obrazu. V sadě se nachází i komplet barevných fixů.

Jak projektor používat:
Hračku rozbalte z krabice a vložte do ní potřebné baterie, které nejsou součástí balení. Poté vložte list papíru na promítací plochu. Vyberte si obrázek, který chcete namalovat. Vložte kolečko do projektoru pod světýlko vybraným obrázkem a spusťte tlačítkem projektor. Obrázek se Vám zobrazí na papíře, můžete si jej libovolně zaostřit. Poté kreslete na papír přiloženými fixy nebo vlastními pastelkami. Jistě se Vám podaří obrázek krásně namalovat s touto pomůckou.

ŠIKOVNÝ TIP:
Projektor můžete také využít večer k promítání obrázků na stěnu v dětském pokojíčku. Každý obrázek má svůj anglický nápis. Pomozte dětem ve výuce angličtiny zábavným a nenuceným způsobem!

Projektor má tlačítko zapnuto/vypnuto.

V sadě se nachází:
- 3 kolečka do projektoru,
- celkem 21 snímků,
- 12 fixů

Napájení na 4 tužkové baterie. (nejsou součástí balení)

ÚŽASNÝ NAUČNÝ PROJEKTOR NA MALOVÁNÍ PRO KLUKY I HOLKY

QR Code

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací