Ionizátor zduchu

  •  
20%
Obj. kód: 26651 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 74 ks
Vaše cena:
399,00
Objednat:
ks  

Ionizér vlastnosti:

Ionisátor vzduchu slouží k obohacení vzduchu zápornými ionty (anion/ aniont). Zdraví lidí a nejen zvířat je přímo závislý na obsahu aniontů ve vzduchu. Vzduch s vyšší koncentrací záporných iontů je svěžejší, dýchatelnější, zlepšuje průchodnost vzduchu v plicích, působí příznivě i na krevní oběh, kůži a nervovou soustavu nejen u lidí a zvířat… Účinně pomáhá proti nemocem dýchacích cest, astmatu, alergiím, nespavosti, zánětu vnitřních orgánů, nervozity nebo často se opakujících nemocí… Záporné ionty usmrcují bakterie, viry, spory, plísně, mikroorganismy. Tuhé částice jako jsou pyl, prach, cigaretový kouř jsou přitahovány a vázáni k záporným iontům. Nepříjemné zápachy, výpary, jsou neutralizovány.

Anionty jsou bez barvy a zápachu, mohou vzniknout uměle (elektricky) nebo např. při blesku, účinku kosmického záření,tříštění vody vodopádu, gejzírech, dešti… Tím se vzduch pročistí. Proto je také po dešti a bouřce svěží vzduch. Na stejném principu je založen ionizátor. Emitor ve tvaru hrotu vypouští do vzduchu záporné ionty, za sekundu je uvolněno 78125×1016iontů. Záporné ionty jsou bez barvy a zápachu. Jeden generátor iontů pokryje místnost od 100 m3.

použití:
neutralizace pachů a částic v prostorách restaurací, toaletách, kuchyní, nemocnicích, potravinářství, vstupní haly, čekárny, šatny, obchodní domy, nízkoenergetické stavby, relaxační místnosti, solné jeskyně, sportovní haly a tělocvičny, prašné prostředí doma i v průmyslu…


umístění:
jednoduše se uloží na místě s dobrou cirkulací vzduchu

výhody:
žádný hluk, minimální provozní náklady díky zanedbatelné spotřebě…

koncentrace aniontů:
městské, obytné prostory- 40až 50/ cm3
městský vzduch- 100až 200/ cm3
otevřená krajina- od 5000/ cm3
doporučený obsah mezinárodní zdravotnické organizace- nad 1000/ cm3

Technické údaje IN02:
napájení- 230V AC 50Hz
pokrytí 25m2
koncentrace:78125×1016 záporných iontů/sekunda
příkon- cca. 3W
pracovní teplota- -10°až +40°C
krabice- ABS
IP30
RoHS
2roky záruka

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací