Kosmodisk Classic originál - totální výprodej zásob, Masážní pás páteře + bederní pás

  •  
75%
Obj. kód: 1166 EAN: 7640148299046 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 9 ks
Vaše cena:
390,00
Objednat:
ks  

KOSMODISK CLASSIC je velice účinný, klinicky osvědčený prostředek, který pomáhá odstranit nebo alespoň zmírňovat bolesti zad a beder. Výsledky testů dokazují, že jeho účinnost je více než 80%.

Balení KOSMODISK CLASSIC obsahuje:

  • hřbetní masážní pás pro celá záda,
  • bederní masážní pás pro oblast kříže,
  • bavlněný vak na uskladnění pásů

Kosmodisk působí díky svému jedinečnému tvaru, nevyužívá žádné vedlejší zdroje energie (baterie ani magnety). Masíruje svaly v blízkosti páteře, čímž dochází k jejich stimulaci a zahřátí. Svaly se lépe prokrví, a tím se uvolní napětí způsobující bolest.

KOSMODISK CLASSIC je velmi praktický, speciálně vyvinutý tak, aby jeho nošení vyhovovalo každému. Pomocí nastavitelných částí se přizpůsobí každé postavě, a zajistí tak maximální pohodlí.

Nošení Kosmodisku je zcela nezávislé na jakékoliv aktivitě. Během nošení o něm nebudete vůbec vědět. Vaše záda tak budou odpočívat, zatímco vy budete nakupovat, pracovat nebo řídit auto.

KOSMODISK CLASSIC doporučujeme lidem, kteří často trpí bolestmi zad nebo jsou vystaveni většímu nebezpečí jejich poranění, např. těhotným matkám, řidičům z povolání, fyzicky pracujícím lidem a lidem se sedavým zaměstnáním.

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací