Magnetická 3D závodní dráha AUTOFLIER - 440 cm

  •  
100%
Obj. kód: 8590 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 9 ks
Vaše cena:
790,00
Objednat:
ks  

JEDINEČNÁ SIMULACE závodu - Sada Car Race Set vám přináší napětí v automobilovém závodě v reálném čase s patentovaným dálkovým racingovým ovladačem, který používá ruční kliku krouživým pohybem k inicializaci motoru automobilu. Čím rychleji rotujete, tím rychleji jedete. Projděte si cestu a zrychlete závodní vůz na 440 cm tratě s oslnivými rampami a smyčkami!
ROLLING CONTROL  - Patentovaný regulátor je vybaven regulátorem rychlosti, který vám umožní zrychlit auto pohybem rukou - nikoliv pomocí složitých  knoflíků, ale pouze jednoduchou kloubovou klikou, díky níž Autoflier závodí s jedním z nejvíce jedinečných závodů hračky do auta. Děti se budou zabývat touto zábavnou a interaktivní zkušeností.
- závodní dráha je zábavná a plně rozšiřitelná. Využijte svou kreativitu k tomu, abyste přidali epické rampy, rohy nebo smyčky. 2 způsoby, jak rozšířit svou trasu: koupit více než 1 model, abyste mohli volně kombinovat skladby nebo získat oficiální rozšiřující balíčky Autoflier (Brzy se uvolní). Závod rychlejší je jen začátek - Protože rychlost vozidla je řízena rychlostí ruky, ovládání rychlosti na různých hřištích pro bezpečný závod může mít skutečné dovednosti! Rozšiřte skladby a přidejte napětí do každé závodu!
NEJLEPŠÍ NÁVRH PRO SKUPINY - Super odolná vozidla jsou postavena tak, aby odolávala pádům a jsou vybavena silnými magnety, které snižují pravděpodobnost, že se zrychlí obvod za rohy. Rodina a přátelé se budou moci těšit z rychlé jízdě z hlavy do hlavy - závod na výhru a poté to znovu!
KOMPLETNÍ AUTOMOBILOVÝ RACING SYSTÉM  - Sada pro dva hráče obsahuje: Autoplachtač s rolovacím ovládáním * 2 s vestavěným bluetoothem, traťovými součástmi, vozidlem * 2, stavebními a závodními instrukcemi, nabíjecími kabely a dalším příslušenstvím. rychle nastavte trať a začněte závodit hned!

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací