Sada na opravu čelního skla a autoskel

Sada na opravu čelního skla a autoskel -42%
  •  
100%
Obj. kód: 7428 EAN: 5902367971809 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 2 ks
Vaše cena:
230,00

Běžná cena: 399,00 Kč
Ušetříte: 169,00 Kč (42 %)

Objednat:
ks  

Oprava v několika minutách, není třeba výměna skla.
Zcela spolehlivý výrobek na trvalou opravu většiny druhů poškození vrstveného čelního skla (drobné praskliny typu oko, bodové průrazy od kamínků atd.).
Snadné použití podle podrobného návodu. Komponenty této soupravy jsou podobné těm, které používají ve specializovaných servisech a proto jsou zárukou kvalitní opravy autoskel.
Tato sada je vhodná na odstranění drobných poškození (do 3 cm) typu „oko“ nebo „hvězda“ a nedá se použít na dlouhé praskliny typu „pavouk“.
Při opravě postupujte podle uvedeného návodu. Součástí sady je pryskyřice citlivá na UV paprsky. Opravu provádějte na stinném místě, poté pro vytvrdnutí vystavte přímému slunečnímu světlu.
Při opravě musí mít čelní sklo pokojovou teplotu! Podle ročního období zapněte před opravou topení či klimatizaci pro dosažení optimální teploty. Při opravě používejte ochranné brýle a rukavice. Dbejte, aby se látka nedostala na lakované povrchy karoserie.
Abyste předešli poškození, přikryjte kapotu vozu. Dále budete potřebovat ostrý nůž nebo čepel.

  1. Pomocí přiloženého špendlíku odstraňte volné úlomky skla z praskliny. Plochu kolem poškození očistěte a vysušte čistou textilií nebo papírovým ubrouskem.
  2. Z jedné strany samolepícího kroužku odstraňte krycí folii a nalepte touto stranou a štítkem nahoru na sklo tak, aby jeho vnitřní otvor ohraničoval střed nebo nejhlubší bod praskliny.
  3. Odloupněte druhou krycí vrstvu a na samolepku pevně přitiskněte podstavec, přičemž dbejte, aby okraje a štítky obou komponent byly v zákrytu.
  4. Odstraňte víčko a odstřihněte špičku tuby s pryskyřicí. Tubu pak vsuňte do hrdla podstavce a opatrným stiskem ho naplňte látkou tak, aby nedošlo k vytékání. Zbytek pryskyřice uzavřete a uschovejte pro další použití.
  5. Nyní vsuňte do hrdla podstavce injektor a zatímco ho jednou rukou pevně přidržujete, druhou rukou vytáhněte jeho píst a zajistěte ve spodním zářezu. K zajištění slouží drátěná klipsa nacházející se na injektoru. Nechte v této poloze 10 minut.
  6. Na několik sekund vytáhněte injektor z podstavce a poté opět pevně vsuňte zpět. Zatímco ho jednou rukou pevně přidržujete , druhou rukou stlačte jeho píst a zajistěte v horním zářezu. Nechte v klidu v této poloze 20 minut.
  7. Odpojte a odložte injektor a ostrou čepelí opatrně oddělte štítek podstavce včetně samolepky od skla. Uchopte za uvolněný konec a pomalu odloupněte celý podstavec. místo vytřete do čista.
  8. Z tuby naneste 1 - 2 kapky pryskyřice na střed praskliny a přikryjte žlutou folií, která je součástí sady. Čepelí vytlačte případné bubliny. Přemístěte vůz na přímé slunce a nechte vytvrdnout asi 15 - 60 minut podle intenzity světla.
  9. Opatrně odloupněte žlutou folii a čepelí nože odstraňte zbytky pryskyřice tak, že ostří držíte v kolmé poloze a škrábete rychlými tahy dopředu - dozadu po skle. Pokud ve skle stále zůstává malá jamka, zopakujte postup od bodu 8.

Máte v moci, aby sklo vašeho auta vypadalo zase jako nové! Náhodně vzniklé pukliny a odštěpky na skle se stávají často, avšak je možné je snadno spravit díky naší soupravě.

Spáry a rýhy vzniklé v důsledku prasknutí se stávají téměř neviditelné a sklo je chráněno před dalším zvětšováním poškození. Souprava je k vícenásobnému použití.

Technologie pryskyřičného lepidla je velmi účinná a doba schnutí velmi krátká (stačí jen asi 10 minut schnutí na slunci).

Upozornění, oprava se nemusí povést v případě praskliny delší než asi 30 cm, prasklina se táhne po okraji skla na dvou místech, prasklina není na vnější straně skla.

SPECIFIKACE

Průměr misky

3,5cm

Rozměry pásky

9x5,3cm

Kapacita lepidlo

3ml

Hmotnost

80g

OBSAH SOUPRAVY

- prstenec s přísavkami
- aplikátor lepidla
- lepidlo
- žiletka s bezpečným držákem
- fóliové proužky

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací