Denní svícení kulatá LED COB 4W

  •  
0%
Obj. kód: 7913 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem - Ihned expedujeme
Vaše cena:
599,00
Objednat:
ks  

Světla pro denní svícení DEN R, kulatá 2 x 9LED
Světla pro zlepšení vašeho viděnění i vaší viditelnosti, zvýší bezpečnost Vás i Vašich blízkých. Součástí světel je spínací modul, který světla při nastrtování automobilu sepne a při zapnutí potkávacích světel světla vypne. Světla pro deníí svícení se vyznačují silně rozptýleným tokem světla, který netvoří kužel jako u běžných reflektorů. Rozptýlené světlo svým charakterem neoslňuje protijedoucí řidiče ani neosvětluje vozovku, ale v dostatečné míře zajišťuje zásadní podmínku bezpečného provozu "být viděn". Hlavním přínosem těchto přídavných světel je úspora energie, neboť při jejich používání nesvítí obrysová, potkávací ani koncová světla vozidla. Úsporu přinese také prodloužení životnosti žárovek či výbojek, kterou pocítí především řidiči vozidel s xenonovými světlomety, jejichž výbojky mají sice delší životnost než běžné žárovky, ale jejich výměna je výrazně nákladnější. Montáž světel pro denní svícení není přestavbou vozidla ani změnou technických údajů, a proto jejich umístění na vozidlo nepodléhá žádnému dodatečnému schvalování ani zápisu.

Základní pravidla pro dodatečnou montáž světel pro denní svícení: na jendo vozidlo se montují dva  kusy (jeden pár) světel - umisťují se ve vodorovné rovině ve výšce od 250mm do 1500 mm na přední část vozidla - vzdálenost světel od bočního obrysu je max. 400 mm a vzájemně mezi světly min. 600mm (u vozidel s šířkou menší než 1300 mm je povolena vzájemná vzdálenost 400 mm) - světla se rozsvítí automaticky po zapnutí zapalování (nastartování  motoru) a zhasnou po jeho vypnutí - při rozsvícení obrysových světel musí světla pro denní svícení automaticky zhasnout.

Světla pro denní svícení DEN R 9LED, kulatá - specifikace:
- Typ světla: 2 x 9LED
- Snadná instalace
- Životnost: až 20.000 hodin
- Velká úspora energie
- Vodě odolné
- Výstupní napětí: DC 12V
- 4x šroubek, 4x matička, 4x podložka
- Průměr viditelné části jednoho světla: 67 mm

 

Balení: 2 LED COB světla kruhová a řídící modul
Rozměry světla: průměr 70, hloubka 40 mm
Počet a typ LED diod: 2x LED COB
Příkon:  2x 6W
Proudový odběr obou světel 1A
Montážní držák
Barva: černá
Životnost LED čipů: min. 20000 hodin
Barva svitu: bílá, 6000K- jako xenony

 

 

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací