Prací koule, clean ballz, praní prádla bez čistícího prostředku

  •  
68%
Původní cena 160,- Kč
Obj. kód: 843 EAN: 5907440024304 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
50,00
Objednat:
ks  

Magic ball,
bez pracích prostředků budete mít čisté prádlo,
účinkování je založeno na moderním využití přírodních chemických reakcí a fyzikálních jevů, které účinně z tkanin odstraňují špín


chrání vlákna a barvu vašeho prádla,
šetří peníze,čas,vodu a energii ,
šetřívaši peněženku,
životnost více než 3 roky
chrání životní prostředí,
Prací koule,clean ballz,vaše prádlo bude zářivé a čistoskvoucí prádlo.Tento pokrokový výrobek je také velmi přátelský životnímu prostředí,pokud nepoužijete prací prostředek nebo jen jeho malé množství.
Použití Kouzelné prací koule je velmi snadné a zvládne to každý.

Prací kouli umístěte na vrch prádla do bubnu pračky.Vyperte prádlo obvyklým způsobem. Pokud je prádlo velmi znečistěné,doporučujeme přidat malé množství pracího prostředku.
Po praní prací kouli umístit do větrané místnosti aby hezky proschla.
Unikátní funkce Kouzelné prací koule je založena na působení malých zrnek uvnitř koule.Tyto zrnka způsobí změnu složení vody.Zrnka zajistí škodlivé ionty což způsobí,že vlákna tkaniny změknou a nečistoty jsou rychleji rozloženy,voda může pronikat hlouběji do vláken a snadněji je zbavit nečistot.Tvar koule zmenšuje množství vláken,která nelze vyprat.Dále zrnka také sníží obsah chloru ve vodě:voda je méně kyselá a tím pádem jsou barvy prádla chráněné.
Používání KOULE podle jejího určení dovoluje až 1000 pracích cyklů efektivního působení

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací