Inspekční endoskopická WIFI kamera Android/PC 5m

Inspekční endoskopická WIFI kamera Android/PC 5m -45%
  •  
100%
Obj. kód: 8734 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 2 ks
Vaše cena:
1 050,00

Běžná cena: 1 900,00 Kč
Ušetříte: 850,00 Kč (45 %)

Objednat:
ks  

Endoskopická inspekční Wi-Fi kamera pro Android a Apple iOS zařízení s LED přísvitem, vlastním wi-fi modemem a 1m kabelem, který drží požadovaný tvar.

Tento malý endoskop se chlubí především svým bezdrátovým Wi-Fi modemem s integrovaným akumulátorem, který umožňuje bezdrátový přenos videa na obrazovku chytrého telefonu či tabletu.

Hlava endoskopu je kovová a měří v průměru pouhých 8mm. Wifi endoskop je voděodolný, splňuje stupeň krytí IP66 - prachotěsné a chráněno proti vlnobití (nelze potápět). Součástí objektivu kamery je kroužek složený z 6 led diod, jejichž svítivost lze ovládat nebo úplně vypnout díky otočnému regulátoru umístěnému ve WiFi modemu. Díky přísvitu tak můžete prohlížet i ty nejtmavší skuliny. Inspekční kamera disponuje metrovým kabelem (k dispozici také v 3.5m a 5m variantě).

Endoskop lze připojit k mobilním telefonům s operačním systémem Android a díky WiFi připojení také k Apple iPhone a Apple iPad. Pro použití v telefonech se systémem Android, je třeba si stáhnout aplikaci výrobce, kterou naleznete po naskenování QR kódu, který je nalepen na víku krabice. Pro iOS je k dispozici také aplikace, která je přístupná přímo z AppStore.

Připojení ke kameře je snadné, stačí vyhledat WI-FI síť s názvem endoskopu a připojit se pomocí hesla uvedeného na modemu. Po připojení se aplikace s kamerou spojí a bezdrátové spojení je vytvořeno. Wi-Fi modem endoskopické kamery vyžaduje 5V napájení o které se stará integrovaný akumulátor s kapacitou 800mAh.

Součástí balení je také kamerový adaptér - šroubovací tubus se zrcátkem, které je v náklonu 45°, pro pozorování tzv. za roh. Díky tomuto adaptéru lze pozorovat předměty v náklonu 90°.

Endoskop lze využít v mnoha aplikacích. Ideální pro zkoumání potrubí, odpadů, různých strojů, mechanismů a zařízení, kam se nelze běžně dostat, k předběžnému určování rozsahu potřebných oprav, v archeologii, mineralogii, pro detekci PCB, v autodílnách, na stavbách a pro pozorování věcí dalších očím nepřístupných předmětů.

Parametry:
Průměr hlavy kamery: 8mm
Celková délka: 1m
Osvětlení: 6x smd LED
Stupeň krytí: IP66
Snímač: CMOS 1/5
Rozlišení snímače : 1280 x 720, 25fps 24bit

Součást balení:
1m Android Endoscope, zrcadlový adaptér 90°, USB - microUSB kabel

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací