Ultrazvukový cvičitel a odpuzovač psů Dog Chaser ZF-851E

Ultrazvukový cvičitel a odpuzovač psů Dog Chaser ZF-851E -27%
  •  
0%
Obj. kód: 8971 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
399,00

Běžná cena: 550,00 Kč
Ušetříte: 151,00 Kč (27 %)

Objednat:
ks  

Toto zařízení je určeno všem, kdo se bojí, nebo potřebují ochranu před psy, nebo kočkami. Může být také použito k tréningu vlastních psů. Navíc je vybaveno svítilnou. Funguje na principu vysokých tónů ve vysoké hlasitosti. Bezpečně, humánně a efektivně odežene psy i kočky na vzdálenost 12 metrů.

Jednoduché používání zvládnou i malé děti. Nedojde k rozzuření zvířete - jednoduše dostane strach a vyklidí prostor. Pohodlně se vejde do kapsy.

Spolehlivé výsledky jsou ověřeny na celém světě. Nejčastěji jej využívají: děti, poštovní doručovatelky, cyklisté, běžci a starší nebo nemohoucí lidé. 

 

Tento produkt je založen na principu ultrazvuku (více než 20 kHz)který je nad horní hranicí lidského vnímáví, ale už ne tak u psů.

má tři následující funkce:

  1. Výcvik psa: přepněte do středního režimu (v tuto chvíli pracuje přístroj s menší intezitou a tudíž jej můžete využít při výcviku psa kdy jej krátkým stisknutím upozorníte )
  2. Přepnutím do plného režimu přístroj nekompromisně odežeme jakéhokoliv psa
  3. Přístroj funguje i jako svítilna
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací