USB Mikroskop

  •  
0%
Obj. kód: 6218 EAN: 5902367973759 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem - Ihned expedujeme
Vaše cena:
499,00
Objednat:
ks  

Tento skvělý profesionální USB mikroskop, který vám exkluzivně přináší náš internetový obchod, dokáže zvětšovat cokoliv až 500 krát.

Připojte ho do USB konektoru a rázem uvidíte neskutečné věci. Kdykoliv můžete jedním stisknutím tlačítka vyfotit detailní fotografii k pozdějšímu přezkoumání, nebo s ním natočit video s nadstandardní kvalitě 30 snímků za sekundu.

K produktu dostanete i drivery pro všechny operační systémy a uživatelsky jednoduchým programem na prohlížení zvětšeniny v reálném čase. S jeho pomocí můžete dosáhnout fantastických výsledků, o kterých by se vám s klasickým mikroskopem ani nesnilo.

USB mikroskop je určitě ideální dárek pro každého školáka i pro profesionály, kteří potřebují prozkoumávat detaily.

S tímto technicky vyspělým USB digitálním mikroskopem můžete zkoumat detaily nejrůznějších předmětů v jedinečné kvalitě. Dají se zkoumat např. drobní živočichové, květiny, vlasy, mince, známky atd. Mikroskop lze také použít pro zkoumání detailů ve filmech, či hrách a můžete tak hledat nedostatky, kterých byste si jinak nevšimly. Tento USB Mikroskop je také díky vysoké kvalitě zvětšení velmi vhodný při práci s elektrotechnikou a hledání závad v obvodech.

Stačí jednoduše zapojit mikroskop pomocí kabelu do USB portu 2.0 a během pár vteřin již můžete na obrazovce zkoumat vybraný předmět či tvora.

Díky připojení k PC lze velmi snadno pořídit jak fotografie, tak video zkoumaného předmětu, tyto záznamy pak můžete uložit na jakékoli médium a chlubit se svým výzkumem. Buďte si jisti, že ostatní Vám budou tento koníček závidět.

Specifikace:
zvětšení: 50x – 500x
rozlišení: 1600x1280(2,0 MPix)
formát videa: AVI
formát obrazu: JPG nebo BMP
rozsah zaostření: manuální zaostření od 10mm do 500mm
přisvícení: 8x bílá LED (regulovaná intenzita osvětlení)
připojení k PC: USB 2.0
napájení:  5V z USB portu
podporované OS:  Windows2000 / XP / Vista / Win 7 (32 bit), Mac OSX 10.5 a vyšší
přiložený software: MicroCapture s měřením a kalibrační funkcí
rozměr: 110 x 33mm

 

Software ke stažení

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací