Kamera do auta - černá skříňka

  •  
80%
Obj. kód: 6152 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem - Ihned expedujeme
Vaše cena:
499,00
Objednat:
ks  

Díky Full HD rozlišení budou rozpoznatelné nejenom poznávací značky, ale i jednotlivé obličeje. Díky časové smyčce je záznam nahráván nepřetržitě. Ty důležitá videa lze navíc uzamknout a chránit proti přepsání nebo vymazání. Snadné ovládání nabízí anglické menu, a na LCD displeji můžete ihned zobrazit požadované natočené sekvence. Jejich natáčení může díky detekci pohybu probíhat zcela automaticky, a to kdykoliv se v zorném poli pohne jakýkoliv objekt. Navíc kamera umožní úpravu jasu, v závislosti na okolních podmínkách.

 

Kamera do auta pořizuje záznam ve FULL HD rozlišení až 720p, u fotografie až 5MP, menu je v angličtině s možností volby dalších jazyků, obsahuje funkce detekce pohybu, časovou smyčku pro nekonečné nahrávání, LCD displej, tlačítko pro uzamčení záznamu na ochranu před náhodným smazáním, infračervené přisvícení.

V základním balení je držák pro připevnění na sklo, dále autonabíječka,  USB kabel.
Obsah balení: 1x kamera do auta , 1x přísavný držák, 1x autonabíječka, 1x USB kabel

Proč se vám vyplatí mít Tuto kameru?

  • zachycení silničních pirátů a vandalů
  • zaznamenání dopravních nehod a přestupků
  • ochrana před pokutou
  • vyhnutí se křivému obvinění
  • přehled o řidičích, kteří pracují pro vaši firmu
  • zdokumentování zajímavých záběrů z jízdy
  • sportovní automobilové aktivity
  • zachycení všech neobvyklých situací, které může vymyslet jen život sám


Palubní kamera je ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Stejně tak vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy, zvlášť pokud jedete na dalekou cestu nebo někam do přírody a chcete si uchovat hezké vzpomínky. Navíc si s videokamerou můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili. Tento model nabízí následující funkce:
záznam v rozlišení FULL HD 720p
funkce nekonečného cyklického natáčení
možnost zamykání oblíbených videí/fotografií i během natáčení
LCD displej pro okamžitou kontrolu záznamu
Detektor pohybu – strážce vašeho zaparkovaného vozu
Jednoduchá obsluha – přehledné menu, které snadno ovládá
Kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám

Výstup videa je pořizován ve FULL HD rozlišení 720p, což zajišťuje kvalitní záznam a splňuje nároky moderního uživatele. Díky tomu tedy nejen snadno identifikujete auto případného silničního piráta, ale zároveň si můžete natáčet kvalitní videa s vysokým rozlišením jen pro svou zábavu. Nasedněte do auta, vyberte si zajímavou cestu a zcela bez práce si natočte krásné záběry z jízdy.
Časová smyčka
Kamera nabízí velikou výhodu v tom, že může natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti začne palubní kamera přemazávat nejstarší nahraný záznam, takže nikdy nepřijdete o ty nejaktuálnější záběry. Nemusíte se tedy nijak bát toho, že byste museli přerušit natáčení z důvodu přeplněné paměti. Navíc si můžete svá oblíbená videa a fotky jednoduše uzamknout a ochránit je tak před náhodným smazáním. Tyto uzamčené záběry se ukládají do zvláštní paměti, takže si bez práce vytvoříte vlastní galerii oblíbených záznamů, které si můžete kdykoliv později přehrát.

Zamykání videa
V případě, že si chcete uchovat právě natočený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a ten se uloží do zvláštní paměti, čímž při cyklickém natáčení zamezíte jeho přepsání jinou nahrávkou. Tlačítko lze zmáčknout kdykoliv, i během natáčení, takže se vyhnete zdlouhavému hledání videa v galerii. Takové video nebo fotku pak můžete zase kdykoliv odemknout a smazat ručně. Díky této funkci si můžete vytvářet archiv se svými oblíbenými videi a fotkami beze strachu, že o ně přijdete. Je to další z vlastností kamery, která vám umožní spojit zábavu z natáčení s bezpečnou jízdou autem.
Důležité prvky v menu jsou kromě popisků znázorněny i ikonami pro intiuitivnější práci s nastavením autokamery. V případě potřeby je zde i možnost volby jiného jazyka, například, němčiny, ruštiny, francouzštiny atd.
LCD displej
Důležitou součást výbavy tvoří LCD displej, díky kterému si můžete nejen zkontrolovat záběr, jaký černá skříňka snímá, ale zároveň vám umožní pustit si záznam z kamery kdykoliv potřebujete, aniž byste se museli připojovat k PC nebo k jinému zařízení. Tato malá obrazovka vám tak poskytne i spoustu zábavy, když si například hned po dokončení zajímavé cesty s přáteli prohlížíte video, které jste cestou natočili. Když nechcete, aby vás displej při jízdě jakkoliv rušil, stačí ho v menu jednoduše vypnout, nebo lze aktivovat spořič obrazovky a displej se po třech minutách provozu sám vypne.
Detekce pohybu
Kamera je vybavena pohybovým senzorem, takže jakmile se v v zorném poli cokoliv pohne, je vše automaticky zaznamenáno
Získáte tak dokonalý přehled o tom, co se děje v okolí vašeho vozu i v době, kdy nesedíte za volantem. Palubní kamera, nebo též černá skříňka, natáčí nepřetržitě to, co se děje s vaším vozidlem, ať už řídíte osobní automobil, nákladní automobil či autobus. A nezáleží na tom, jestli jste zrovna uvnitř, nebo zrovna spíte v pohodlí domova.
Jednoduchá obsluha
Kamera je nenáročná na instalaci i na obsluhu. Zapíná se automaticky, jakmile je připojena k napájení a přestane natáčet poté, co se přestane napájet. V případě, že chcete změnit nastavení, je vám k dispozici přehledné a intuitivní menu, díky kterému si s kamerou bez problémů poradí uživatelé všech generací bez ohledu na technické znalosti. Díky funkci detekce pohybu se pak kamera sama zapne, když zaregistruje pohyb ve svém zorném úhlu.

 

Rozhraní: USB 2.0
Obrazový senzor: color 5 MP HD Sensor
Rozlišení videa: max. 720 x 1080 pixels (30 fps),
Formát videa: AVI
Pamět: podporuje TF/Micro SD Cards (Max. 32 GB) karta není součástí dodávky
Napájení: vnitřní dobíjecí baterie, 600 mAh
Příkon: 5 V DC/800 mA
Rozměry: 90 x 53 x 16/25 mm
Délka USB kabelu: 80 cm
Délka nabíjecího kabelu: 380 cm
Hmotnost: 120 g

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací