Nastavitelný otočný držák TV LCD LED Plasma mount 26 - 55"

  •  
100%
Obj. kód: 8661 EAN: 5900779931404 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
450,00
Objednat:
ks  

Vysoká kvalita, nastavitelná montáž na televizor vám umožní ušetřit prostor ve vaší obývacím pokoji, v kuchyni nebo v ložnici. Pevný otočný držák televizoru vám umožní snadno připevnit sadu na stěnu a nastavit úhel náklonu podle vašich potřeb. Otáčivý držák LCD je vhodný pro televizory s rozměry 26 až 55 ". Konstrukce s odolnou konzolou může snadno přenášet váhu těchto televizorů, což zaručuje bezpečné používání po mnoho let.

Plochý design nastavitelného držáku televizoru činí minimální vzdálenost mezi obrazovkou televizoru a stěnou téměř nepozorovatelnou. Vzdálenost mezi stěnou a obrazovkou lze přizpůsobit vašim preferencím díky otočnému držáku LCD v rozsahu 75-400 mm. Úhel náklonu je nastavitelný také v rozmezí + 8 ° až -5 °. Obrazovka bude dokonale viditelná, jak přímo pod stropem tak i  před pohovkou.
Nastavitelný držák televizoru je kompatibilní se standardem Vesa dosahujícím 400x400. Je vhodný pro obrazovky s montážními otvory o rozměrech 400 mm x 400 mm. Je možné nastavit nejen úhel náklonu a vzdálenost od stěny. Rotační držák LCD je také vybaven speciálním držákem, který umožňuje posunout obrazovku doleva a doprava v rozsahu 180 °.

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací