Stavebnice Spacerail Level 1, kuličková dráha

  •  
90%
Vytvořte si zajímavou techstyle dekoraci
Obj. kód: 1086 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 2 ks
Vaše cena:
330,00
Objednat:
ks  

Na scénu přichází skvělá novinka v podobě unikátní dekorativní stavebnice s miliony možností zaručující Vám desítky hodiny kreativní zábavy. Fantazii se meze nekladou, postavte si nekonečně se opakující dráhu po které bude jezdit kulička v těch nejšílenějších úhlech, které Vám gravitace dovolí.

 

SpaceRail dodáváme ve stavebnici spolu s velmi podrobným grafickým návodem jak postupovat při stavbě Spacerailu. Stavebnice je vhodná pro děti od 15+ a svou náročností odpovídá náročnosti stavebnice merkur. Se SpaceRailem získáte hodiny skvělé kreativní zábavy téměř pro všechny věkové skupiny.
Přesvědčte se sami na přiloženém videu, že Spacerail bude originálním dárkem. Další skvělou vlastností SpaceRailu je možnost libovolně dráhu kombinovat pomocí více stavebnic.

 

Úžasná zábava pro celou rodinu. Spacerail Vás zabaví na celé týdny. Úžasná podívaná, která se jen tak nevidí, současně může být na drahách 3 i více kuliček. Součástí balení je automatický výtah, vyvážející kuličky do jejich původní pozice. Vaším cílem při sestavení dráhy je vytvoření soustavy zatáček, klesání nebo stoupání, aby kulička svištěla maximální rychlostí a současně neopustila svoji dráhu. SpaceRail Vám nabízí libovolné rozšiřování dráhy pomocí kombinace více Levelů.

 

Vlastnosti a obsah stavebnice:
- 5000mm (5metrů) koleje
- přes 70 součástek, které po sestavení vytvoří úžasnou podívanou :-)
- 30cm vysoký automatický výtah na baterii typu "C" (buřt) - není součástí
- 2 kovové kuličky
- lze vytvořit více vlastních konstrukčních řešení
- získejte zkušenosti z oboru fyziky, kinetiky a mechaniky
- obrázkový manuál

Dosáhněte s touto stavebnicí úrovně Level 4 v kuličkodráhách. V naší nabídce naleznete i kuličkodráhy SpaceRail Level 2, 3, 4, 5 a 6 - svou obtížnost si najde každý.

Vhodné pro děti od 15let, ale s pomocí a pod dozorem dospělé osoby to je výborná zábava i pro mladší děti.

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací