VIBRO SHAPER - Vibra tone - Masážní pás na hubnutí

  •  
70%
Obj. kód: 1438 EAN: 0638142423441 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 51 ks
Vaše cena:
750,00
Objednat:
ks  

Existuje mnoho pásů na hubnutí
Tento pás, je jedinečný. Většina pásů-typ Vibrační má pouze jednu masážní hlavu.Vibro Shaper má dvě hlavy,-řízené mikroprocesorem, takže masáž je mnohem efektivnější. Dva nezávisle řízené motory umožňují výrobu velmi jemných vibrací různého směru, intenzity a frekvence
dopadu REACH na jedno-motor-powered!


Vlastnosti:

- Pomáhá spalovat přebytek tělesného tuku,
- Účinně redukuje celulitidu.
- Udržovat a štíhlé souměrné postavy,
- Dokonale uvolňuje a zlepšuje krevní oběh.
- Zmírňuje svalové napětí.
- Zvláštní tvar masáž různých částí těla:
břicho, hýždě, nohy a dokonce i zpět!

- plynulé nastavení pro obvod od 60 - 120ti cmKombinace nedávných klinických zkušeností podporuje mikroelektroniky a tisíce let, tradiční čínské medicíny.

Tento pás se odlišuje od ostatních.Vibrační Shaper pás má jedinečný design, bezkonkurenční od konkurenčních bezpečnostních řešení. Je vybaven dvěma motory, které pohánějí speciální výstřední rotory. Oba týmy Motor + rotor jsou umístěny symetricky na polštář pásu. Toto řešení poskytuje výjimečně souměrné a intenzivní masáže. Celý systém je řízen mikroprocesorem, který je odpovědný za výrobu celého cyklu masáže. Střídající masáž Vám umožníúčinné dosáhnout perfektní masáže a pohodlí.
hubnutí,
masáž těla,
relaxace,
sportovní masáž a těla,
pás je možné použít k masáži zad a páteře, zejména ve střední a dolní části.


Během masáže stimuluje slavný pás guan-yuan bodu, který se nachází v dolní části břišní stěny, která je podle čínské medicíny je zodpovědný za vylučování toxinů z těla.

Vibrační pás Shaper zařízení palpitacyjne použití vibrací do těla modelování a snižování tukových tkání. také používán v proti-stresu a relaxační masáž, a tak zlepšuje celkový zdravotní stav, odstraňuje únavu a zlepšuje náladu.
Vibro Shaper pomáhá udržovat štíhlou siluetu těla, to je užitečné při kontrole bolesti a má relaxační účinek.

Zvýšený krevní oběh dodává více kyslíku do tkání, což má za následek rychlejší spalování uložených tuků (hubnutí efekt). Blikající pás stimuluje velké svalové skupiny, způsobuje povislá namožené svaly a tkáně, které urychluje relaxační účinek a odstraňuje bolest.
 

Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací