Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách s nočním viděním a detekcí pohybu

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách s nočním viděním a detekcí pohybu -41%
  •  
88%
Obj. kód: 8598 EAN: 0723576423119 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 1 ks
Vaše cena:
1 590,00

Běžná cena: 2 700,00 Kč
Ušetříte: 1 110,00 Kč (41 %)

Objednat:
ks  

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá váš byt před zloději, čímž vám umožní kontrolovat prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera vám umožní nejen nahrávat na vnitřní paměťovou kartu, ale i vzdáleně se připojit ke kameře přes mobil, či PC. Tento produkt lze použít jako standardní digitální hodiny, ale co je důležitější, také jako skrytou Wi-Fi špionážní kameru. Špionážní budík je na jedné straně pěknou dekorací do vaší kanceláře či domácnosti, ale zároveň je i velmi praktickou pomůckou. Zařízení je ideální pro zabránění krádežím a evidenci důkazů. Na budíku nejsou provedeny žádné povrchové úpravy, veškerá technika je dokonale ukrytá přímo v budíku. Díky svému zhotovení a funkcím se budík řadí mezi nejlepší skryté kamery na trhu. Mějte svůj domov pěkně pod kontrolou i ve vaší nepřítomnosti. Kamera je nenápadně ukryta ve stolních hodinách, takže si jí nikdo nevšimne.

Jednoduché připojení na WiFi v neomezeném dosahu
Hodiny stačí v několika jednoduchých krocích připojit k vaší domácí WiFi síti, díky které je pak možné k nim vzdáleně přistupovat přes internet.
Sledování obrazu online s možností nahrávání
Skrytá kamera vám umožní na neomezenou vzdálenost sledovat, co se právě děje u vás doma, či v kanceláři. Obraz můžete sledovat online přímo z vašeho mobilního telefonu pomocí Android/iPhone aplikace, či pomocí software do PC.
Prohlížení dříve pořízených záznamů
V programu do PC, který dostanete spolu s hodinami, si můžete nastavit parametry ukládání záznamů z jednotlivých kamer. Obraz je možné ukládat nepřetržitě, nebo pouze při detekci pohybu.

Nahrávání na vnitřní micro SD kartu při detekci pohybu
Pokud skrytá kamera zaznamená pohyb, začne okamžitě nahrávat video na vnitřní micro SD kartu. Ke všem pořízeným záznamům se můžete snadno dostat vzdáleným přístupem, takže fyzicky se ke kameře nemusíte přibližovat.
Pro-motion nahrávání
Běžné kamery spustí nahrávání až při zaznamenání pohybu. Vzhledem k tomu, že většinou trvá několik vteřin, než se spustí záznam, tak vám mohou některé důležité záběry utéci. Díky funkci pro-motion nahrávání, začne kamera ukládat video záznam již 5 - 30 sekund před tím, než pohyb nastal, takže vám nic neunikne.

Emailové upozornění na pohyb
Kamera vám může odeslat email vždy, když zaznamená pohyb.

Specifikace:

Široký úhel záběru: 160°
Inteligentní P2P funkce, díky které zvládne nastavení kamery i laik
Nastavitelný počet FPS (1 - 30)
Nastavitelná kvalita záznamu
Inteligentní alarmy: detekce pohybu, ztráta signálu, odpojení sítě, konflikt IP adres, zaplnění paměti
Aplikace pro sledování z iPhone/Android zdarma
Možnost vzdáleného přístupu k záznamům na micro SD kartě
Možnost nahrávání v nekonečné smyčce (promazávání nejstarších záznamů)
Pro-motion recording: až 30 sekund
Detekce pohybu: nastavitelná citlivost
WiFi AP: funkce pro snadné nastavení
Protokoly: TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, SMTP, ONVIF, NTP

Obsah balení:

1 x WiFi kamera v digitálních hodinách
1 x USB kabel
1 x CD
1 x Uživateľský manuál

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací