Zahradní hadice Magic Hose 15 m + postřikovač

  •  
87%
Expandable Hose má vše, co klasická zahradní hadice postrádá.
Je neuvěřitelně lehká (např.: 15m délky váží jen kolem 0,5kg) a nezamotává se.
Při puštění vody se automaticky rozvine až na trojnásobek své délky a naopak.
Obj. kód: 2568 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem - Ihned expedujeme
Vaše cena:
279,00
Objednat:
ks  

 Hadice na vodu je nejpoužívanějším zahradním nářadím okolo Vašeho domu. Díky této novince bude pro Vás práce na zahradě jednodušší.

Problém s klasickou hadicí bývá v tom, že je velmi těžká a často se zamotává. Máme teď pro Vás zcela novou technologii , zahradní hadici Expandable Hose, která má vše, co ostatní hadice postrádají!
 
Hadice, která roste!
Hadice Expandable Hose se odlišuje od všech ostatních hadic svým inovativním designem 2 v 1. Vevnitř se nachází pevná gumená hadice, zvenčí je nylonová. Po naplnění vodou se automaticky roztáhne až na trojnásobek své původní délky a po vypuštění vody se zas automaticky smrští zpět.
Oproti ostatním hadicím je Expandable Hose výjimečně lehká. 15metrová hadice má pouhých cca 0,5 kg! Díky tomu odpadá námaha, kterou vyžaduje používání běžných těžkých a objemných hadic.
 
 
Zapnete vodu a Expandable Hose se automaticky rozvine. Pak už stačí jen otevřít trysku a můžete kropit. Když vodu vypnete a všechnu ji z X-Hose vystříkáte, hadice se pak během několika sekund automaticky svine do své původní délky.
 
Součástí dodávky je i 5ti polohový multifunkční postřikovač
 
15 m v rozvinutém stavu, cca 6,2 m ve svinutém stavu
 
Nabídka obchodu
 
 

 

 

 

 

Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací